JBLi kaubamärgist ei pea enam vast pikalt rääkima, kuna sellest sai paari sõnaga JBL T200A nööpkõrvaklappe tutvustades tehtud.

Kasutusmugavus

Toote pakend on lihtne ja sealt vajaliku ehk kõrvaklappide kätte saamine käib kiirelt. Kasutaja saab valida kolmes eri suuruses kummide vahel, millega nööbid käivad körva. Lisaks on pakendis kaasas ka väikene juhend ja sellega pakendi sisu piirdubki. Erinevalt T200A’st, pole selles kaasas väikest kotikest, kuhu on mugav klappe panna kui neid ei kasuta parasjagu.

Võibolla on asi minus, aga mulle meeldib soodsama toote disain isegi rohkem kui kallima ja uuema põlvkonna mudelil. Kujundus on lihtne ja silmapaistev. Juhet katsudes on tunne, et see on tehtud paksema ümbrisega ja mikrofon on veidike loogilisemalt paigutatud kui kallimal mudelil.

JBL C100SI open case

Muusikat kuulates jäi mulje, et sellel mudelil on rohkem bassi ja ka muud toonid tunduvad kuidagi mõnusamad. See on taaskord jällegi selline minu kõrv versus mõne teise inimese kõrv. Samas kes tahab soodsalt, aga täiesti kvaliteetset nööpkõrvaklappi, siis selle mudeli poole ma soovitan kindlasti vaadata. Ka sportimisel püsisid need kenasti kõrvas ega tahtnud lahkuda omalt kohalt.

Mis puutub hinda, siis neid saab Eestist osta 9,99 euro eest. JBLi kaubamärgi eest on mu meelest üsna vähe küsitud.

Kokkuvõte

Nööpkõrvaklapid meeldisid nii kujunduse kui ka heli poolest, mida nad pakkusid. Puudust oleks tundnud kotikesest, mille sisse oleks kõrvaklappe mugav poetada kui parasjagu pole kasutuses. See esmapilgul näiv tühine kotike hoiab päris palju juhtmete sõlme minemist ära.

Tehnilised näitajad

Maksimaalne sisendvõimsus: 5mw
Nimivõimsus: 3mw
Heli sagedusala: 20kHz
Takistus: 16 ohm
Juhtme pikkus: 1,2 m
Ühendusliides: 3.5 mm

Plussid ja miinused

Heli on hea kvaliteediga ja bass on olemas
Komplektis võiks olla kaasas kõrvaklappide hoidmiseks väike kotike
Kõrvaklappide kujundus on ilus